آموزش کامپیوتر و لپتاپزیزمارک

آموزش آسان ترین روش اتصال دسته معمولی به ویندوز در بازی‌ها از جمله فورتنایت

حتما برای شما هم پیش اومده در خیلی از بازی های محبوب در pc از جمله fortnite نمیتونین با دسته های عادی که داخل بازار هست بازی کنین.

پس با زیزمارک همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

برای اینکه ما بتونیم با دسته معمولی در ویندوز بازی کنیم نیاز بدسته xbox داریم اما ممکنه کسی کنسول ایکس باکس نداشته باشه. اگر کسی هم بخواد فقط یه دسته xbox بخره برای بازی در پیسی صرفه اقتصادی نداره.

اما حالا برای اینکه بتونیم با دسته معمولی و حتی دسته های منسوخ شده ای مثل ps2 بتونیم بازی کنیم باید اون دسته رو به عنوان دسته xbox به ویندوز معرفی کنیم.با ما در اموزش همراه باشید.

آموزش اتصال دسته معمولی به ویندوز با xoutput

1:در ابتدا برنامه xoutput را از لینک زیر دانلود کنید.

https://zizmark.com/zizdownloads/XOutput.v3.26.zip

2:سپس دسته مورد نظر را به pc متصل نموده و شناسایی شود.

3:وارد برنامه xoutput شده و بر روی گزینه add new contorol کلیک نموده.

آموزش آسانترین روش اتصال دسته معمولی به ویندوز در بازی هایی مانند فورتنایت
آموزش اتصال دسته معمولی به ویندوز در بازی ها

4:در این صفحه میتونین تک تک کلید های دسته رو با استفاده گزینه configure تنظیم کنید.همچنین با استفاده از گزینه configure all میتوان سریع تر اینکار رو انجام داد.

آموزش آسانترین روش اتصال دسته معمولی به ویندوز در بازی هایی مانند فورتنایت
آموزش اتصال دسته معمولی به ویندوز در بازی ها

5:بعد از وارد کردن تک تک دکمه ها به صفحه اصلی برنامه میریم و میبینیم یک گزینه جدید در صفحه ظاهر شده و بر روی start کلیک میکنیم و اگر در تنظیمات ویندوز به قسمت دستگاه های متصل بریم میبنیم که یک دسته xbox هم به کامپیوتر متصل هست.

6:بعد اینکار برنامه رو نمی بندیم و مستقیم وارد بازی میشیم و میبنیم که با روش ساده اتصال دسته معمولی به ویندوز براحتی میتونیم بازی کنیم!

نکته:برای دفعات بعدی اگر کانفینگ رو ذخیره کرده باشیم دیگه نیاز نیست دوباره دسته رو تنظیم کنیم فقط وارد صفحه اصلی برنامه شده و بر روی گزینه start کلیک میکنیم و در صورت جابجا بودن دکمه ها بر روی گزینه edit کلیک میکنیم.

خب اموزش تموم شد اگر شما دوستان در این باره هر مشکل و نظری دارید میتونید زیر همین پست مشکلتون رو (بدون نیاز به عضویت )کامنت کنید و هر چه سریع تر به جواب برسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن